GENEL AKSESUARLAR

T&T, uzman Ar-Ge ekibinin tasarladığı hem modern ve estetik, hem de orijinal ve pratik aksesuarlarıyla, deneyimini ve farkını tekrar kanıtlıyor. Her türlü profile uyumlu, kaliteli ve montajı kolay T&T Aksesuarları, tüm ihtiyaçlara uygun çözümler yaratıyor.

22 yıldır müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan T&T, sürekli ve özenli çalışmaların sonucunda pencere ve kapılar için, yüksek kalite standardını yakalayan, akıllı ve yenilikçi aksesuar çözümleri sunuyor.

Sağlamlığı, güvenliği ve satış sonrası teknik desteği vazgeçilmezleri arasına koyan T&T’nin ürettiği tüm ürünler montajı kolay, çok yönlü ve işlevseldir. T&T’nin, tüm kapı ve pencere sistemleri için tamamlayıcı aksesuar seçenekleri, Avrupa Birliği ve diğer uluslararası standartlara göre yapılan tüm kalite testlerinden başarıyla geçmiştir.

Öne Çıkan Ürünler:

-Ayarlı Kapı Menteşeleri (2D & 3D menteşe çeşitleri)
-Ayarlı Makaralar (Sürme kapı ve pencereler için geliştirilmiş zamak ve sac gövde seçenekleri)
-Gizli Kol (Sürme kapı ve pencerelerde kullanılan estetik görünümlü kol)
-Çıt Çıt (Balkon / sineklik sistemlerinde kullanılan, 9 aks ve 13 aks çeşitleri)
-C Kol (Sürme pencere, sürme sineklik ve panjur sistemlerinde kullanım)
-Sürme Pasif Kilitleme (Sürme kapı ve pencere sistemlerinde, içeriden kilitleme sağlayan tasarım)
-Zamak Sürgü (Çift kanat açılımlı sistemlerde, kanadın tek tarafını sabitlemek amacıyla kullanım)

T&T; günümüzde önem kazanan, kapı donanımlarındaki işlevsellik, estetik ve kalite kavramlarını ön planda tutarak sunduğu akılcı ürünleri ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Önceki
KAPI KOLLARI
Sonraki
KEPENK AKSESUARLARI
Menü