KAPI KOLLARI

Estetik düzeyi yüksek yaşam alanlarında ilk dikkat çeken şeylerden biri de pencere ve kapı kollarıdır. Çünkü hem dekoratif hem de işlevsel olmalıdırlar.
T&T Pencere ve Kapı Kolları, kullanıldığı tüm yaşam alanlarının değer ve zerafetini tamamlıyor. Her türlü pvc doğramalara uygun tasarlanan T&T’nin kullanımı rahat ve seçkin görünümlü tüm ürünleri, yüksek yüzey kalitesiyle uzun kullanım ömrüne sahiptir.

DEKORATİF VE ERGONOMİK : T&T Pencere ve Kapı Kolları farklı beğenilere uygun modelleriyle, pencere ve kapılara tasarımın şıklığını katıyor. Endüstriyel mühendisliğin detaylara önem veren ergonomik tasarımları, kolay ve rahat kullanım deneyimi sağlıyor.

YÜKSEK YÜZEY KALİTESİ : Tüm T&T ürünlerinde kullanılan yüksek kaliteli polyester toz boya ve plastik aksam, ultraviyole güneş ışınlarına karşı uzun yıllar dayanıyor, renklerin bozulmasını engelliyor. Yüksek yüzey kalitesi, farklı renk seçeneklerinde de aynı sonucu veriyor.

UZUN ÖMÜR : Yüksek dayanıklılık sağlayan özel poliacetal dişli ve dişli mekanizmaları sayesinde, kapı ve pencere kolları uzun yıllar boyunca aşınmalara karşı korunuyor.

Önceki
PENCERE KOLLARI
Sonraki
GENEL AKSESUARLAR
Menü