KATLANIR SÜRME SİSTEMLERİ

Yüksek ısı ve ses yalıtımıyla enerji tasarrufu, ergonomik tasarımlarıyla da yer tasarrufu sağlayan T&T, güçlü conta baskısı ve ekstra güvenli sistemleriyle hayatı daha da kolaylaştırıyor.

T&T’nin uzman Ar-Ge ekibinin en hassas ve ileri mühendislik ile tasarladığı T&T Katlanır Sürme Kapı Sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek üretiliyor. Maksimum geçiş kolaylığı sayesinde, en verimli şekilde alan kullanımı sağlıyor.
Yaşam alanlarınızı balkonlara, teraslara veya kış bahçelerine bağlamanın en zarif yolu olan T&T Katlanır Sürme Kapı Sistemleri, geniş mekânlar yaratarak doğayı kapınızın önüne kadar getiriyor. Pratik kullanımı ve iç mekânlarınızı ferahlatarak konforunuzu artıran bu sistem, kusursuz bir ses ve ısı yalıtımını da yaşamınıza katıyor.

T&T Katlanır Sürme Kapı Sistemleri, 3-6 Kanat aralığına sahip tüm sürme kapı ve pencereler çeşitlerinde kullanım imkânı sunuyor. Yüksek hassasiyete sahip rulmanlı PVC makaraları sayesinde düzgün ve yumuşak kanat hareketleri sağlıyor. Minimum eşik yüksekliğiyse rahat kullanım deneyimini kapınıza getiriyor.Sabit kanat ve direkleri olmayan bu sistem, farklı renk seçenekleriyle her türlü profile uyumludur.

PARALEL SÜRME SİSTEMLERİ
TEK AÇILIM SİSTEMLERİ
Menü