KEPENK AKSESUARLARI

Tüm mimari tasarımlarda, dekoratif ve estetik görünüm kepenklerle tamamlanır. Emniyetli, estetik, montajı kolay ve uzun ömürlü kepenkler ise T&T Kepenk Menteşe ve Kilit Sistemleri’yle eksiksiz hale gelir.

Estetik : Yapıların hem emniyetli hem de hoş görünümlü olmasını sağlayan kepenklerde kullanılan her türlü malzemeye (ahşap, pvc ve alüminyum) uygun, farklı boy ve ölçüleriyle, T&T Kepenk Menteşe ve Kilit Sistemleri, güvenliği estetik detaylarla tamamlar.

Emniyetli : Tüm ayrıntıları büyük titizlik ve hassaslıkla tasarlanan T&T Kepenk Menteşe ve Kilit Sistemleri, kepenklere dekoratif bir katkı sağlamakla kalmaz. Her üründe standart olan 5 farklı noktadan kilitleme sistemiyle rüzgara, ışığa ve sese karşı izolasyon da sağlayan bir güvenlik sistemi ortaya çıkar.

Uzun Ömürlü : T&T ürünlerinde yüzey kalitesinin, dış ortamlardaki farklı hava şartlarından en az zararı görmesi için, sağlam bir korumaya ihtiyaç vardır. Zamak ve çelik ürünlerin korozyonuna karşı, yüzeye boya öncesi koruma kaplaması yapılır, sonrasında da yüksek kaliteli toz boya ile boyama işlemi tamamlanır, Üstelik ayar ve montaj için kullanılan tüm aksamlar paslanmaz çelikten üretilir. Böylece T&T Kepenk Menteşe ve Kilit Sistemleri’nin tüm ürünleri her koşulda, uzun yıllar dayanıklılığını korur.

Kolay Ayar ve Kullanım : Kasa ve duvara montaj seçenekleriyle T&T Kepenk Menteşe ve Kilit Sistemleri farklı alternatifler de sunar. Montaj öncesi ve sonrasında uygulanması gereken 3 farklı ayar, 5 mm alyan anahtarı kullanılarak kolaylıkla yapılabilir.

Önceki
GENEL AKSESUARLAR
Menü